آدرس خشکشویی آنلاین میشوره (مهروز) روی نقشه گوگل و مسیریابی از مکان شما به خشکشویی میشوره

برای مسیریابی از مکان خود به خشکشویی میشوره، کافیست روی مسیریابی به خشکشویی میشوره یا Directions to Mishooreh Laundry کلیک کنید، اگر لوکیشن گوشی موبایل یا کامپیوتر شما که با آن در حال مشاهده وب سایت هستید فعال یا روشن باشد، بلافاصله بعد از کلیک روی مسیریابی به خشکشویی میشوره، مسیریابی انجام می شود و بهترین راه توسط گوگل به شما نمایش داده می شود، درغیراینصورت میبایست لوکیشن خود را برای مبدا انتخاب کنید تا مسیریابی انجام شود.


تماس با خشکشویی آنلاین میشوره

آدرس خشکشویی آنلاین میشوره:

تهران – شهرک اکباتان – کوی بیمه – بیمه چهارم (فلسفی) – پایین تر از چهارراه عظیمی – نبش کوچه تیرداد – بالاتر از فروشگاه جانبو بیمه – پلاک 70.2 – خشکشویی مهروز (میشوره)

ساعات کاری خشکشویی مهروز:

شنبه تا پنجشنبه: 8:30 تا 13:30 و 15:45 تا 20:30

جمعه: 11:30 تا 13:30 (تماس بگیرید)

تلفن خشکشویی و سفیدشویی میشوره:

02144699661

فقط پیام واتساپ خشکشویی میشوره:

09212054381 (پشتیبانی 24 ساعته)

[njwa_button id=”5821″]

سفارش آنلاین خدمات خشکشویی و سفیدشویی:

لینک ثبت سفارش آنلاین میشوره

توجه: تا اطلاع ثانوی امکان ارائه خدمات و ارسال و دریافت سفارش به مشتریان محترم خارج از محدوده شهرک اکباتان و کوی بیمه و بلوار فردوس وجود ندارد. درصورت هماهنگی تلفنی و ارسال و دریافت توسط پیک مشتری امکان ارائه خدمات به خارج از محدوده وجود دارد.

ارسال کالاهای محافظت از لباس ازقبیل پرزگیر لباس و کاور زیپ دار لباس و چوب رخت آویز و کاور نایلونی لباس به سراسر کشور در سریع ترین زمان ممکن و با کمترین هزینه ارسال انجام می شود، برای ارسال با هزینه ارسال کمتر و هزینه ارسال رایگان این موارد به تهران و سراسر کشور می بایست حداقل تعداد یا مبلغ خرید انجام شود. جهت هماهنگی از طریق واتساپ در ارتباط باشید و کالا و تعداد موردنیاز را بفرمایید تا هزینه کالا و ارسال اعلام شود.

[njwa_button id=”5821″]

ارسال ایمیل