در صورتی که نیاز به کمک دارید

توصیه می کنیم ابتدا سوالات متداول میشوره را در ذیل مشاهده نمایید و در صورت برطرف نشدن مشکل، با میشوره تماس بگیرید تا کارشناسان میشوره شما را راهنمایی کنند.

عضویت در سایت الزامیست؟

برای ثبت سفارش آنلاین در میشوره، عضویت در سایت الزامی نیست اما توصیه می کنیم عضو سایت شوید تا بتوانید برای سفارش های بعدی و پیگیری سفارش، از خدمات اعضای میشوره استفاده نمایید.

برای عضویت در میشوره دو روش وجود دارد:

1- با کلیک روی دکمه عضویت در میشوره و تکمیل فیلدهای مربوطه یعنی نام کاربری و ایمیل، عضو میشوره شوید.

2- درصورتیکه تمایل به تکمیل فرم ثبت نام در سایت ندارید یا می خواهید در زمان کم عضو سایت شوید روی دکمه ورود به میشوره کلیک کنید سپس در صفحه ورود به سایت، روی دکمه عضویت یا ورود به سایت با حساب گوگل کلیک کنید در این روش بدون نیاز به ثبت نام و فقط ورود به حساب کاربری گوگل یا جیمیل خود می توانید عضو سایت شوید و وارد حساب کاربری شوید.

باید مبلغ را زمان ثبت سفارش پرداخت کنم؟

خیر نیاز به پرداخت مبلغ سفارش در زمان ثبت سفارش نیست، خشکشویی آنلاین میشوره مربوط به خشکشویی مهروز است که از اتحادیه صنف خشکشویی و لباسشویی تهران دارای مجوز می باشد و خدمات بهینه ارائه می نماید و مثل سایر خشکشویی های اینترنتی که ممکن است بدون مجوز فعالیت کنند و مشکلاتی برای البسه مشتری بوجود بیاید نیست و احترام به حقوق مشتری را در اولویت قرار داده است درنتیجه، خشکشویی آنلاین میشوره در زمان ثبت سفارش از مشتری مبلغی را دریافت نمی کند و مشتری در ثبت سفارش آنلاین، تعداد و نوع البسه خود را که خدمات خشکشویی نیاز دارند به میشوره اعلام می کند و سرویس خشکشویی مهروز در زمان مربوطه نسبت به تحویل البسه از مشتری اقدام مینماید و هزینه البسه را نیز به مشتری اعلام می کند.

میشوره، مبلغ سفارش را در زمان تحویل البسه به مشتری دریافت می کند تا مشتری با اعتماد کامل از خدمات میشوره استفاده کند.

جا و مکان میشوره مشخص است؟

میشوره توسط خشکشویی مهروز اداره می شود و خدمات آنلاین خشکشویی مهروز را ارائه می دهد. با توجه به اینکه خشکشویی مهروز دارای جواز کسب از اتحادیه صنف خشکشویی تهران می باشد و آدرس، تلفن و مکان خشکشویی مهروز مشخص است لذا جا و مکان خشکشویی آنلاین میشوره مشخص می باشد و در صفحه تماس با میشوره قابل مشاهده است.

خشکشویی مهروز به عنوان یکی از بهترین خشکشویی های غرب تهران توانسته است طی چند سال اخیر به مشتریان محترم خدمات ویژه ارائه دهد و نظر مشتریان محترم را جلب کرده است که باعث افتخار خشکشویی مهروز است.