خشکشویی عروسک و شستشوی عروسک

خشکشویی عروسک و شستشو عروسک از دیگر خدمات خشکشویی آنلاین میشوره است، خشکشویی اینترنتی میشوره و خشکشویی مهروز، انواع عروسک در سایزهای مختلف، از عروسک 10 سانتی تا عروسک 2.5 متری رو میشوره و در تمیزترین حالت ممکن تحویل مشتری میده.

از مزایای شستشوی عروسک توسط میشوره:

کیفیت عالی در شستشو

تک شویی انواع عروسک بزرگ

شستشو عروسک با بهترین مواد

تحویل اکسپرس عروسک به مشتری

جلب رضایت مشتریان طی چند سال اخیر

قیمت عالی و مناسب خشکشویی عروسک

اگر شما نیز تمایل به شستن عروسک خرسی بزرگ یا شستن عروسک دیگه ای دارید که میخواهید عروسکتان شسته شود و دنبال جایی میگردید که این کار را انجام دهد خشکشویی میشوره و خشکشویی مهروز به عنوان خشکشویی معتبر و دارای مجوز فعالیت معتبر از اتحادیه صنف خشکشویی و لباسشویی تهران است یکی از گزینه های عالی برای این کار است.

خشکشویی و شستشوی انواع عروسک

خشکشویی میشوره، انواع عروسک در سایزهای مختلف، از عروسک 10 سانتی تا عروسک 2.5 متری رو میشوره و در تمیزترین حالت ممکن تحویل مشتری میده.

از مزایای شستشوی عروسک توسط میشوره:

  • کیفیت عالی در شستشو
  • تک شویی انواع عروسک بزرگ
  • شستن عروسک با بهترین مواد
  • تحویل اکسپرس عروسک به مشتری
  • جلب رضایت مشتریان طی چند سال اخیر
  • قیمت عالی و مناسب خشکشویی عروسک

علی

واقعا از کیفیت خدمات خشکشویی اینترنتی میشوره راضی هستم، پرسنلش خیلی خوش رفتار و متعهد به کار هستن، عروسک بزرگ دارم از چند خشکشویی پرسیدم یا قبول نمی کردن بشورن یا قیمت های فضایی میگفتن که برابر قیمت عروسک میشد اما میشوره هم قبول کرد بشوره و هم قیمتش خیلی مناسب بود.

*********************

سیما

چندتا عروسک کوچک و متوسط دارم، اینقدر کثیف بودن که باور نمیکردم تمیز بشن، به خشکشویی میشوره دادم بشورن، موقع تحویل عروسک ها باور نمیکردم عروسک های خودم هستن، اینقدر تمیز شسته بودن که مثل روز اول که خریده بودم شده بودن، واقعا دمشون گرم خیلی حال کردم.

*********************

پریسا

دوتا عروسک متوسط حدود 1 متر قد دارم، به چند خشکشویی مراجعه کردم هرکدوم یه چیزی میگفت که منصرف میشدم، یکی گفت دو هفته بعد تحویل میدم قیمتش هم بالا بود، یکی گفت توی دستگاه جا نمیشه نمیشورم، یکی دیگه چنان قیمت بالایی گفت تعجب کردم نزدیک 500 هزار تومان میخواست بشوره توی اینترنت درمورد بهترین خشکشویی عروسک جستجو کردم تا اینکه با میشوره آشنا شدم میشوره با قیمت کمتر از 200 هزار تومان دوتا عروسک رو شست جالبش اینه که مثل روز اول تمیز شسته بود.

کیفیت خشکشویی و شستشوی البسه و منسوجات ازجمله عروسک توسط میشوره، به چند دلیل، خاص و متفاوت هست که میشه به این موارد اشاره کرد:

  • خشکشویی با بهترین دستگاه ها و مواد
  • بیشترین آمار جلب رضایت مشتریان
  • تفاوت محسوس در ظاهر قبل و بعد از شستشوی عروسک هایی که خیلی کثیف هستند، طوری که باعث شگفت زده شدن مشتری میشود
  • ارائه خدمات حمل و نقل (دلیوری) به مشتریان داخل محدوده کاری نه سراسر شهر، جهت افزایش سرعت کار و کاهش زمان تحویل به مشتریانی که قصد استفاده از سرویس خشکشویی میشوره را دارند.